Geçen hafta sevgilimle korunarak kondomla ilişkiye girdim ama kondomu pen*s tam sertleşmeden taktı.

 Geçen hafta sevgilimle korunarak kondomla ilişkiye girdim ama kondomu pen*s tam sertleşmeden taktı. acaba yine de korumuş mudur ? hamilelik ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız gibi bir ilişki sonrası meni kondomdan dışarı sızmadıkça hamilelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.