Geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşadım. Adet tarihim henüz gelmedi. Hamile miyim?

Bir önceki reglim 13 ekimde başlamıştı erkek arkadaşım ile 22 ekim 29 ekim ve 5 kasım tarihinde geri çekilme yöntemiyle ilişkiye girdik boşalma olayı dışarı çıktıktan hemen hemen 1 dakika sonra gerçekleşti. Henüz regl olmuş değilim hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi hamileliği tam olarak engelleyen bir yöntem değildir. Adet tarihinizi beklemenizi, gecikme olursa gebelik testi yaparak durumu netleştirmenizi öneririz.