Geri çekme yoluyla korunuyordum,vajinama veya içime boşalma olmadı. hamile olma riskim nedir?

iyi günler adetim on mayısta olmalıydı bir gün gecikti. geri çekme yoluyla korunuyordum,vajinama veya içime boşalma olmadı. hamile olma riskim nedir,evde yapılan idrar testi için kaç gün beklemeliyim? adet gecikmemde yaşadığım stres etkili olabilir mi? teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması olmadığı sürece gebelik olmaz. Hamilelik riskiniz yok gibi görünüyor. Stres, adet gecikmesi sebebi olabilir canım için rahat olsun. Adet gecikmen devam ederse tahlil yapmalısın.