GGT test sonucu 144 yorumlarmısınız. teşekkür ederim

 GGT test sonucu 144 sodyum (na) 142 yorumlarmısınız. teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : GGT  karaciğer fonksiyonları yönünden bilgi veriyor. Karaciğer yağlanması, kullandığınız ilaçlar, varsa alkol kullanımı  ilk akla gelen yükselme nedenleri.Ultrason muayenesi ilk aşamada fikir verecektir.Aşağıda GGT  ve karaciğer testlerine dair detaylı bilgi ve sorulmuş benzer sorular ile cevapları görebilirsiniz.GGT Nedir?na değerinde de ciddi bir sapma yok.