Gilbert sendromu teşhisi konuldu.Tahlillerimi gönderiyorum.

Hocam iyi günler bende bir yıldır devam eden yumuşak dışkılama problemi var.geçen yıl kan idrar ultrason ve gaita tahlillerimin hepsi normal çıktı. 3 ay önce karın ve sırt ağrım ortaya çıktı ve 2 kez ultrason yaptırdım.ikiside normal çıktı.40 gün önce yaptırdığım kan tahlillerinde yalnızca indirek bilirubin normal sınırdan yüksek çıktı.doktorum.gilbert sendromu teşhisi koydu.Bu bilgiler doğrultusunda 40 gün önceki tahlil sonuçlarım ile dün yaptırdığım tahlil sonuçlarına bakarak bir yorum yaparmısınız.40 GÜN ÖNCEKİ AKŞ:89 ŞİMDİKİ:106 Trigliserid:43 :64 İndirekBil:4 :1,8 Direk Bil: 0,20 :0,30 ALT : 41 : 28 AST :28 :19 GGT : 36 :30 ALP :75 :68 LDH :yok :137 Amilaz :yok :55 Lipaz :yok :27 Ferritin: Yok :109 Transferrin:yok :%28 Demir :yok :111 B12 VİT :YOK :302 CRP :3,5 :1,6 CEA :yok :1,1 CA-19.9:YOK :14,6iyi çalışmalar diliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir problem görülmüyor.Gilbert sendromu sizi korkutmasın,bir çok kişide var,çoğunun haberi bile olmuyor