Gününden iki gün geçti hala adet olmadı hamile kalma olasılığı nedir sizce

mrb.kız arkadaşımın adeti bitikten sonra ilişkiye girdik ve bakireydi. o günden sonrada ilişkiye girdik fakat fazla boşalmadım neredyse hiç denecek kadar çok az.düzenli adet olduğunu söyluyordu taki ilişkiye girene kadar.gününden iki gün geçti hala adet olmadı hamile kalma olasılığı nedir sizce

Tahlil.com Cevabı : Bakirelik gebeliğe engel değildir. Sperm ve vajina teması gebelik için yeterlidir. Adet gecikmesi devam ederse tahlil yaptırınız.