Halsizliğim ve yorgunluğum var tirigliserid 288 b 12 129 kolestrol 215 glukoz123 değerlerinde çıktı?

halsizliğim ve yorgunluğum var tirigliserid 288 b 12 129 kolestrol 215 glukoz123 değerlerinde çıktı hangisi halsizlik yapar yada ne önerirsiniz 35 yaşındayım saygılar ne önerirsiniz

Tahlil.com Cevabı : Glukoz ve yağlardaki yükseklik diyabetin habercisi olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun