hamile kalma riskim varmı

Merhaba, nişanlımla dün gece sürtünme yolu ile ilişkiye girdik fakat arkadan, içeri giriş vs gibi birşey olmadı fakat üzerime boşaldı, hemen sildi ama yinede hamile kalma riskim varmı vajinaya değmiş olabilir çok korkuyorm şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama tarihinize yakın dönemde iseniz düşük de olsa hamile kalma riskiniz vardır.Geçmiş olsun.