Hamile olma ihtimali var mı ?

Mrb hocam hemmen hemmen hergün sabah akşam sürtünme yolu ile ilişkiye giriyoruz.içine boşalıp boşalmayıp bilmiyoruz ve akşama dogru kız arkadaşım vajinasında cok feci bir ağrı var.ve daha adet olmaya da 20 gun var..ne olabilir...Hamile olma ihtimali var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Boşalıp boşalmadığını bilmiyorsanız hamilelik ihtimali olabilir, sürtünmeden dolayı vajende enfeksiyon olmuş olabilir..

b********** :

merhaba hocam 1 şubatta sevgilimle ilişkiye girdik daha önce boşamamıştım. 1 kaç kere girip çıktıktan sonra şeyimi vajinası sürttüm tabi zevk sularınıda. sonra sevgilim olması gerek tarihte adet oldu bu ayda olması gerekenden tarihte oldu test yaptık negatif çıktı hamile olma riski varmıdır acaba ?

Cevap:

Hamilelik olasılığı yok denebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.