Hamileliğin 6 haftasındayım sanırım ateşim 39 çıktı ve yaklaşık 3 saat sürdü.

Hamileliğin 6 haftasındayım sanırım ateşim 39 çıktı ve yaklaşık 3 saat sürdü...bebeği etkilermi?çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ateşiniz bir enfeksiyon nedeniyle çıkmıştır.Öncelikle bu enfeksiyonun nereden kaynaklandığına yönelik tahliller yapılmalı