Hamilelik Korkusu Yaşıyorum

Merhaba, 24 yaşındayım 8 aralık 2023 tarihinde sevgilimle korunmasız ilişkiye girmeye çalıştık ancak ilk defa olucağı için beceremedık tam birleşme olmadı sadece pen*sin ucu girebildi canım acıyınca durduk, sonrasında sürtünmeyle devam ettik sevgilim kendi karnına boşaldı Hiçbi şekilde içime boşalmadı ancak sürtünürken yada içeri girmeye çalişirken belki vajinama zevk suyu girmiştir diye korktum İlişikiden sonraki gün 9 aralıkta Ella içtim 11 aralıkta regl oldum 3-4 gün sürdü daha sonra 6 ocakta ve 1 şubatta regl oldum onlarda herzamanki gibi 3-4 gün sürdü.bu süre boyunca bir kaç defa prediktör test yaptım adetken, adet öncesi ve sonrası farklı zamanlarda hepsi tek çizgi negatif çıktı ancak hâla içimde hamilelik şüphesi ve korkusu var. Lütfen detaylı olarak açıklamasını yapbilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim muhtemelen kaygı korku ve anksiyete yaşıyorum Hiç kan testi yapmadığım için hamilelik İhtimali vardır belki diye düşünüyorum:( cevabınızı bekliyorum hocam teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik korkusu yaşamayın lütfen. Hamile değilsiniz. Gelelim sebebine bunu açıklayıalım..İlişki sonrası adet görmüşsünüz.Hem de 3 kere farklı zamanlarda. İlişki sonrası adet görülmiüş olması söz konusu ilişkiye bağlı hamilelik olasılığının kalktığını gösterir. Gerekmediği halde adet gördükten sonra da idrar testi yapmışsınız o da negatif çıkmış. Sonuç olarak net bir şekilde hamile değilsiniz.Bir daha teste de gerek yok. Ancak hamilelik kotkusu ve anksiyeteniz devam ederse psikolojik destek almanız gerekebilir. Sağlıklı günler dileriz.