Hamileyken adet görme,beta hcg değerini etkiler mi?

Tahlil.com Cevabı :

Düşüğe bağlı bir kanama ise takibi yapılan bhcg değerinde düşüş olur. Ancak üstüne görme kanamasına bağlı bir kanama  ise bhcg değerinde ,normal ve sağlıklı gebelikte olduğu gibi artış gözlenir

Aşağıdaki yazımızda üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkları öğrenebilirsiniz.Ayrıca üstüne görmenin ne olduğu ve nasıl bir kanama olduğuna dair de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üstüne görme adet kanamasından nasıl ayırt edilir?