Hastaneye gitmiştim elimde laboratuvar sonuçları var kan grubumu öğrenmek istiyorum

Hastaneye gitmiştim elimde laboratuvar sonuçları var kan grubumu öğrenmek istiyorum. Bu siteye resim yüklenmiyor hangi sıralamaya bakmam gerekiyor bana bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sitemize sorunuzu ancak tahlil sonuçlarınızdan merak ettiklerinizi raporda belirtilen referans değeri ile yazdıktan sonra sorabiliriz.
İleri süreçlerde resim yükleme gibi konularda da iyileştirme çabaları içinde olacağız.