Hayat kadınıyla kaçamak yaşadım.HIV korkusundan onlarca test yaptırdım.Yardım eder misiniz?

Bir arkadaşımın zoruyla korunmasız bir kaçamak yaşadım.Tabi bu hayat kadınıydı..Delilik mi dersiniz hayır cahillik:( kısacası ilişkiden sonra cinsel organımda yanma bir hafta sonra da faranjit, omuzlarımda ve sırtımda termatit denen ve sivilceye benzeyen lekeler, karın ağrısı bulantı olmaya ve 21. gün sızıntı gelmeye başladı.. doktora gittim eliza ve idrar tahlili oldum.. vidas denen bi makinaymış hem antikor hem antijen baktık dediler.İlişkiden sonraki 68.76.78.84 .günlerde tekrar eliza oldum. 86.gün p24 antijeni yaptırdım. 88. gün tabi bu kadar sık test olmamın sebebi açıklanamayan rahatsızlıklarım ve farklı hastanelere gitmiş olmam.. 97. gün çok şiddetli kırizler yaşadım nefes darlığı, boğaz agrısı ve titremeler sabahı zor ettim ve hastaneye gitti yine bi çok test yine eliza yine negatif.. sonra 105. gün bi eliza daha. bazı doktorlar artık eliza yapılmasının anlamsız olduğunu ve gerek olmadığını söylerken bazıları 6. ay dediler.. bu 6. ay beni ediyor. bu kadar belirtiye rağmen testte çıkmaması münkün mü bu hiv virüsünün ya????:(( sonra o kadar bekleyeme dayanamam dedim PCR yaptır dediler. 115. gün HIV-1 PROVİRAL DNA TESTİ ve hiv1-2 antikoru testi oldum.. yine negatifti.. nihayet kurtuldum derken.. bazı doktorlar PCR testinin tanıda kullanılmadığını boşuna o kadar para verdiğimi söyleyip ille de 6. ay dediler.. ama bazıları artık için rahat olsun hivi unut diyor.. bugün 119. gün ve hala döküntü ve faranjitim ve pen*ste yanmam devam ediyor.. 12-13 çeşit antibiotik kullandım ama zerre faydası olmadı ağız mukozam da çok bozuk ta o günden beri.. çok kötüyüm işimi kaybettim.. evime gidemiyor anamın babamın yüzüne bakamıyorum.. ne olur yardım edin.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle meslek hayatımda HIV enfeksiyonu endişesiyle arka arkaya,ve yaptırdığı günleri de kayıt altına alarak bu kadar test yaptıran birine ilk kez rastladığımı belirtmeliyim.HIV enfeksiyonunu kapmadığınızı yani AİDS olmadığınızı belirtmeliyim bu kadar test sonucunu gördükten sonra.Bir daha da korunmasız bir ilişki kesinlikle yaşamayın ki arka arkaya bu kadar testler yaptırmak zorunda kalmayın.HIV viral bir enfeksiyondur,şimdiye kadar bu korkuyla kullandığınız 12-13 çeşit antibiyotikte bu nedenle hiç faydalı olmamıştır.pen*steki yanma şikayetiniz basit bir üretrite bağlı olabilir.Bu konuda bir üroloji uzmanına danışabilirsiniz.Cildinizdeki döküntülerle ilgili olarak da bir Cildiye uzmanına gidebilirsiniz.Bu nedenle işinizi kaybetmeniz ve anne babanızın yüzüne bakamamanız da bu olaydan psikolojik olarak çok etkilendiğinizi gösteriyor.Bu konuda da bir psikiatri uzmanından yardım alabilirsiniz.