Hayırlı günler hocam, evleneli 22 gün oluyor bu süreçte mide bulantım baş dönmelerim ve de uyku halim oldu

hayırlı günler hocam, evleneli 22 gün oluyor bu süreçte mide bulantım baş dönmelerim ve de uyku halim oldu ama daha sonra adet gördüm ve de normalden farklıydı biteli 3 gün oldu ama hala akınım var ve de halen mide bulantım baş dönmelerim var hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..