Haziranda adetimin son günnde sürtünme yoluyla birlikte oldum iç çamaşırı şort ve ped vardı göğüs bölgeme boşalma olmuştu

 Haziranda adetimin son günnde sürtünme yoluyla birlikte oldum iç çamaşırı şort ve ped vardı göğüs bölgeme boşalma olmuştu temmuz ayında adetimi olmam şeklinde oldum fakat bu ay 3 gün gecikti, adet yazınızı biliyorum onu okdum ama çok korkuyorum temmuz ayında olduğum halde bu ay olamadım

Tahlil.com Cevabı :  Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunhttps://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957