HBs Ag-0.64 Anti HBs-436.3 H Anti HCV-0.09 Combi (Anti HIV-P24 Ag)-0.29 VDRL(Card Test)-Negatif

İyi günler süpheli iliskimden 48 gün sonra su testleri yaptırdım yorumlarsanız sevinirim HBs Ag-0.64 Anti HBs-436.3 H Anti HCV-0.09 Combi (Anti HIV-P24 Ag)-0.29 VDRL(Card Test)-Negatif

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..