HBsAgV3 - 0.34 non-react. HBsAb - 14.3 reactive HAVAb - 2 non-react. test sonucunda çıkan değerlerim bunlar.

HBsAgV3 - 0.34 non-react.HBsAb - 14.3 reactiveHAVAb - 2 non-react.test sonucunda çıkan değerlerim bunlar. şüphe sonucu daha önce test yaptırdım. hiçbir şey çıkmamasına rağmen aşı oldum. aşımın 2 dozunu oldum. tekrar test yaptırdığımda bu sonuçlar çıktı. bu testte 14.3 çıkan değerim aşı öncesinde 0.22 idi. bu değerin yükselmesi aşı ile mi ilgili. sizce değerlerimde herhangi bir şüphe var mı? şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, aşı sonrası da Anti HBS yüksekliği aşının tuttuğunu gösteriyor, ancak aşıyı 3 doz olmanız gerekiyor