HCT=35,9 RDW=15,2 NE%=72,8 MPV=7,3 tahlilde yazdığı aralıkta değil, dahiliye doktoru da bana bir şeyin yok dedi, kansızlık olabilir mi?

HCT=35,9 RDW=15,2 NE%=72,8 MPV=7,3 tahlilde yazdığı aralıkta değil, dahiliye doktoru da bana bir şeyin yok dedi, kansızlık olabilir mi? Bir de TSH=0,96 normal aralıkta ama üst sınıra göre düşük, bu kilo almaya meyilli olduğumu ya da metabolizmamın yavaş olduğunu gösterir mi? Şimdiden Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : HCT düşüklüğü az da olsa var, kansızlık söz konusu olabilir.