Hcv rna negativ cikdi bu ne anlama gelir?bebegimin esimin muayine olmasi gereklimi?

iyi gunler dogumdan sonra yapillan anti hcv poztiv cikdi karaciger degerlerim normal hcv rna negativ cikdi bu ne anlama gelir?bebegimin esimin muayine olmasi gereklimi?

Tahlil.com Cevabı : Önemli olan HCV RNA'dır, negatif ise sorun yoktur..