HCV RNA PCR (VİRAL YÜK) SAPTANMADI IU/mL Cobas AmpliPrep/Cobas Taqman 48 (Roche)sistemi ile çalışılmıştır?

HCV RNA PCR (VİRAL YÜK) SAPTANMADI IU/mL Cobas AmpliPrep/Cobas Taqman 48 (Roche)sistemi ile çalışılmıştır. Testin lineer aralığı 15-100 000 000 IU/mL?dir. benim anlamadığım yorumlama kısmında 15-100 000 000 IU/mL :Pozitif olarak değerlendirilir diyor .şimdi pozitifmi oluyo sonucum teşekkürler ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz 15-100 000 000 IU/mL aralığında ise pozitiftir.