HDL kolestrol Aşırı halsizlik yorgunluk var tahlil sonuçları normalmi?

Kalsiyum 8,7 Demir 25 Hgb 10,7 Hct34,2 Mcv 74,1 Mchc 31,3 Mch 23,2 Rdw 17,8 LY 41,2 Ferittin 4,6 HDL kolestrol Aşırı halsizlik yorgunluk var tahlil sonuçları normalmi?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var ve şikayetleriniz buna bağlı olabilir, tedavi olmanızı öneririz..