HEMOGRAM HGB L10 çıktı. Hamileyim.

 35 haftalık hamıleyım agrılardan sebepli  hasthaneye gittim. Tahlil yaptırdılar HEMOGRAM HGB L10.1 yazıyor HCT L 30.6 MCV L 68.9 MCH L 22.8 MPV L 7.1 NE# H7.3 yazıyor nedır

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a göndermiş olduğunun kan sayımı ( hemogram) sonuçlarında anemi bir diğer adıyla da kansızlık bulguları var. Bunda hamile olmanız da etken. Gebeliğinizi takip eden doktorunuz gerek görürse kan yapıcı demir hapları verebilir. Sağlıklı bir gebelik dileriz.