Hepatit b taşıyıcısı yim. Bu sonuçlar ne anlama gelmektedir. Açıklarını sevinirim iyi calisnalar

HBV-DNA (Real-time PCR) IU/ml Negatif < 20 24/07/2014 7.06E+2 (1IU/ml = 5.82 Kopya /ml ANTİ-HDV 0.33 NEGATİF Alfa - Feto Protein 6.5 Hepatit b taşıyıcısı yim. Bu sonuçlar ne anlama gelmektedir. Açıklarını sevinirim iyi calisnalar

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre vücudunuzdan virus tamizlenmiş görünüyor..