Hepatit B taşıyıcısıyım.HBsAg Pozitif(Değer:4322,42 S/CO) *HBV DNA(PCR)=28 IU/mL *HBV DNA=230 Kopya/ml biyopsiye gerek varmı?

 Hepatit B taşıyıcısıyım. Son test sonuçlarım; *UREA=22, Kreatinin=0,89, ALT=26, AST=18, GGT=14, Bilirubin Total=0,4, Bilirubin Direkt=0,2, İndirekt Bilirubin=0,2, BUNm=10 *AFP=2,13 (ng/ml) HBsAg Pozitif(Değer:4322,42 S/CO) *HBV DNA(PCR)=28 IU/mL *HBV DNA=230 Kopya/ml biyopsiye gerek varmı?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak Hepatit B enfeksiyonu bulgularınız var.Biyopsi konusunda kararı ve en doğru bilgiyi takiplerinizi sürdüren doktorunuz vermelidir.