Hepatit Testleri yaptırdım.Bu testler Hepatit A geçirdiğimi gösterir mi?

Hepatit Testleri  yaptırdım (Sonuçlarım aşağıdaki gibidir. Hepatit A virüsünü daha önceden alıp, Hepatit A geçirdiğimi gösterir miBana ne demek olduğunu anlatabilirseniz sevinirim.HBs Ag (Makro-Elisa) 0.26 S/CO Nonreactive, Anti HBs (Makro-Elisa) 022 mIU/mL Nonreactive, Anti HCV (Makro-Elisa) 0.08 S/CO Nonreactive, (Makro- Anti HAV IgM (Makro-Elisa) 0.32 neg< 0,80 Nonreactive,anti HBC ıgm 0.06 S/CO Nonreactive

Tahlil.com Cevabı : Hepatit testlerinizin hepsi normal çıkmış.Şu an için herhengi bir hepatit rnfeksiyonu geçirmiyorsunuz.