HGB 11,9,HCT 36.1,RDW 22.7 46 YASINDAYIM BU DEGERLERİM İŞARETLİ ÇIKMIŞ AŞIRI KANSZLIK VE KEMİK ERİMESİ VAR DENDİ YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM

HGB 11,9,HCT 36.1,RDW 22.7  kan değerlerim.Yaşım da 46

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var ama aşırı olduğunu düşünmüyorum.Sitemize tahlil yorumlatan kullanıcılarımızın neredeyse yarısında sizin bulgularınızdan var.Kemik erimesi ile ilgili bilgi veremiyorum.Bu konu ile ilgili tahlil sonucu göndermemişsiniz.