Hıv Ağ/ab combo abbolt architect, İlişki üzerinden 2.5 3 ay gecdi Sonuç negatif yaziyor

Hocam, Hıv Ağ/ab combo abbolt architect Lot:71094LI00 İlişki üzerinden 2.5 3 ay gecdi Sonuç negatif yaziyor ama bu test pen*se çubuk sokularak yapıldı bu testin doğruluk payı nedir Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : HIV yönünden standart olarak kullanılan testler kanda yapılan ELİSA testleridir.
Bu tür bir test yapılmasını öneririz.