HIV testi 0,257 negatif. Sizce yüksek değil mi?

hiv testi 0.257 negatif sizce yüksek digilmi kafam karıştı sonuc değişme ihtimali varmi 143 negatifim var ama belirtileri yaşıyorum ağzımda beyaz lekeler var 5 aydir ara ara beyaz lekeler cikiyor sigara kulaniyorum bundan oturu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Test sonucunda önemli olan negatif olmasıdır, ağzınızdaki şikayetleriniz için doktora başvurmanızı öneririz..