HIV testi sonucum:HIV KOMBİ(HIV-1/2 ANTİGEN/ANTİBOY) 2.42 POZİTİF . AİDS miyim?

Hocam HIV testi yaptım. HIV KOMBİ(HIV-1/2 ANTİGEN/ANTİBOY) 2.42 AİDS mi var bende?

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonucunuz pozitif çıkmış.Bu normal değil.Hastalığa yakalanmış olabilirsiniz.
Ancak doğrulama testleri ile de bu sonucun teyid edilmesi gerekmekte.
Doğrulama test sonuçlarını da bize gönderiniz