Hızlı Progresif Hareket:0 ,yavaş Progresif Hareket:25 ,progresif Olmayan:5

Vizkosite: normal Aglütinasyon: < %5 Volüm: 4,5 ml Konsantrasyon/ml: 2,5 milyon Total Konsantrasyon : 11,3 milyon Motilite: %30 Hızlı Progresif Hareket:0 Yavaş Progresif Hareket:25 Progresif Olmayan:5 Hareketsiz:70 Normal Sperm Morfolojisi%2 Baş Anomalisi%77 Boyun Anomalisi%6

Tahlil.com Cevabı : Normal sperm morfolojisi yüzdesi düşük ve ileri hızlı hareket eden sperm hücresi görülmemiş, bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.