Tahlil sonucum beta hcg 577,80 çıktı test raporunda referans aralığı

son adetım 26 mayıstı. temmuzun 7 de tahlil sonucum beta hcg 577,80 çıktı test raporunda referans aralığı 4.haftada 9,5_750 yazıyo değerlerin normalmi şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğiniz sağlıklı olup olmadığı bundan sonra kadın doğum uzmanınız tarafından yapılacak olan kontroller ve ultrason muayenesi ile anlaşılacaktır. Beta HCG değerine çok fazla takılmayın.