Hocam 18haftalık hamileyim doktorum amniyosentez istiyor yaptırmalı mıyım..

Hocam 18haftalık hamileyim.rubella ig m referans değerlerinde 20altı negatif 25üstü pozitif ,benim değerimse 24.9.ara bir değer olduğu için,adevite testi istedi.onun da sonucu ara bir değer çıktı.ve şu an amniyosentez istiyor.bu değerde gerekli midir,şart midir!onun da riskinden korkuyorum çünkü

Tahlil.com Cevabı : Amniyosentez yaptırmanızı öneririz..