Hocam 50 günlük bir erkek bebeğim var..

Hocam 50 günlük bir erkek bebeğim var.Sarılık test değerlerini yorumlarsanız sevinirim.ast= 41,alt=2, bilirubin total= H 4,1, bilirubin direkt= H 0,53, bilirubin indirekt= 3,57

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerleri varsa belirtmeniz halinde ve eşinizle kan uyuşmazlığı var mı yazmanız halinde yardımcı olabiliriz..