Hocam adetim üç gün gecikti hiç böyle olmazdı acaba hamile olma ihtimalim nedir ne zaman test yaptırmalıyım. Şubat 17-18 korunmasız ilişkide bulunduk adetim Şub

Hocam adetim üç gün gecikti hiç böyle olmazdı acaba hamile olma ihtimalim nedir ne zaman test yaptırmalıyım. Şubat 17-18 korunmasız ilişkide bulunduk adetim Şubatın 20 sinde gelmesi gerekiyordu gelmedi hamilelik belli olur mu hemen

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde gebelik riski yüksektir.Beklenen adet tarihinden kısa bir süre önce ilişki yaşandığı için bir kaç gün daha bekleyerek gebelik testi yaptırmanız daha güvenilir sonuç elde etmenizi sağlar.