Hocam annemin pankreasında sorun oldugu söylendi

hocam annemin pankreasında sorun oldugu söylendi fakat net bilgi verilmedi tahlil sonuçları şöyle (amilaz 1840) ( ca 19-9 320,22) (crp sensitif 336) (LDH 629) (lipaz 1935) (ptz 16,6) (nötrofil % 90,6) hocam bizi en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Pankreas enzimleri yüksek, CRP vücutta bir inflamasyon olduğunu gösteriri, görüntüleme yöntemleriyle ( tomografi, MRI) karar verilmesi gerekldir..