Hocam Benim Girdiğim İlişki Üzerinden 1 yıldan fazla süre geçti, aids miyim ?

Merhaba Hocam Benim Girdiğim İlişki Üzerinden 1 yıldan fazla  süre geçti Ve sonuçlar Anti-HCV. non-reaktif Anti-HIV-1/2 non reaktif HBsAg- non reaktif Sifilis. non reaktif HCV RNA non reaktif HIV RNA non reaktif HBV DNA non Reaktif aids miyim ?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve HEPATİT  tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,Bir hastalık da yokHIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..