Hocam bizim 50 günlük bebekte total bilirubin 5.81 direk 0.68 indirek 5.13 ?

Hocam bizim 50 günlük bebekte total bilirubin 5.81 direk 0.68 indirek 5.13 Hemeglobin de LY 76.2 normal değerlerden öok yüksek NE 11.9 değerin altında acaba çok önemli bu sonuçlarun böyle çıkması ?

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki bilirubin değerlerine göre düşme varsa sorun yoktur, değerlendirilebilmesi için daha önceki değerler, doğum kilosu ve doğum haftasının bilinmesi önemlidir.