Hocam ilişkiden 70 gün sonra beta hcg <0,100 cıktı karın ağrısı diye gittiğim acil serviste karın rontgeni çekildi

Hocam ilişkiden 70 gün sonra beta hcg <0,100 cıktı karın ağrısı diye gittiğim acil serviste karın rontgeni çekildi onlar birşey demedi ama bana mesane gibi biryer var orda bebek var gibi geldii :(

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bebeğiniz olsun istiyorsunuz.Bu nedenle de bu tür sanrılar duyuyorsunuz.Sitemize daha önce sorduğunuz sorular da benzer şekilde. Kimi zaman bu tür durumlarda psikolojik bir destek almak da işe yarayabilir.Hamile olmadığınızı siz de biliyorsunuz biz de.