Hocam ilişkiye girdikten 16 gün sonra adet kanaması başladı ve bundan 2 gün sonra betahcg kan testi yaptırdık. sonuç 1.5 çıktı. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi adet görüldükten sonra yapılmaz, tam tersine adetinizdegecikme olursa yapılır.Sonucunuz negatif, zaten testi de gereksiz yere yaptırmışsınız.