Hocam iyi çalışmalar Tahlil.com'da bir çok yerde sizin tarafınızdan yazılan 1,5 ay sonra yapılan pcr testlerinin doğrulama oranı yüksek diyor .Kesin %100 sonuç

Hocam iyi çalışmalar Tahlil.com'da bir çok yerde sizin tarafınızdan yazılan 1,5 ay sonra yapılan pcr testlerinin doğrulama oranı yüksek diyor .Kesin %100 sonuç olmadığını biliyorum fakat 44. günde yapılan HIV AG/AB testinin 0,407 negatif çıkması % 90 ihtimalle hiv olmadığı anlamına mı gelir.

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....