Hocam kız arkadasımla surtunme yoluylla ılıskıye girdik hamile kalma oranı nedir sizce?

 Hocam kız arkadasımla surtunme yoluylla ılıskıye grdk içeri grme kesnlikle olmadı ama sürtnme oldu ve arada vajina agzna penısımı tuttum zevk suyu bullaşmıs olblr hamlelk oranı nedr kız arkadasımın adeti 10 gun kadar gecktı stresten olablirmı bzi blglndrrmsnz...

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma oranı çok düşük.