Hocam merhaba ben ben kan tahlılı yaptırdım

hocam merhaba ben ben kan tahlılı yaptırdım alanin aminotransferaz alt 50 ul aspartat transaminaz 72 ul ıkısıde yuksek cıkmıs dıyor tabip albay tekrar kan testi istedi mulakatların hepsını saglık raporlarımıın hepsınde saglam onayı yalnızca bu engel bu sebeb kalmama neden olabılırmı

Tahlil.com Cevabı : Geçirdiğiniz bir enfeksiyon, kullandığınız bir ilaç, vitamin, ağrı kesiciler, alkol alımı da bu değerleri artırabilir.. Tekrarı uygundur..