Hocam merhaba hiv serum testi yaptirdim 155gun 0,01 cikti negatif cikti. Anti hiv (cmia) yaptirdim?

Hocam merhaba hiv serum testi yaptirdim 155gun 0,01 cikti negatif cikti. Anti hiv (cmia) yaptirdim 0,08 cikti sonuc araligi 1 e kadar 175 gun anti hiv combi+p24 antijeni(abbott) hocam 15,08,2012 tarihinde koluma bi sey batti hissi olustu bu testleri yapilmasini isteyen doktorlardi birinde ciltte kasinti ile gitmistim birinde mide ishal oldugumdan dolayi ve digerinde bi enfeksiyon bolumune giderek

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar