Hocam merhaba. Yillardir adet duzensizligim var. 3 ayda bir bazen 2 ayda bir oluyorum doktora gittim ters giden birsey yok kilodan dedi?

Hocam merhaba. Yillardir adet duzensizligim var. 3 ayda bir bazen 2 ayda bir oluyorum doktora gittim ters giden birsey yok kilodan dedi. Hamile oldugumdan suphelendim iliskiden 30 sonra yaptim testi. Tek cizgi cikti dogru sonuc alabilir miyim cunku bilmiyorum ne zaman adet olacagimi tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınız anlaşılıyor. İçiniz ferah olsun.