Hocam merhabalar kolay gelsin sorum şu bunda 2 gün önce bir hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim?

Hocam merhabalar kolay gelsin sorum şu bunda 2 gün önce bir hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim ve korumasiz girdikten sonra pisman oldum aids olabilirmiyim diye korkmaya başladim bu konuyla ilgili hangi doktora başvurmaliyim icimin rahat etmesi icin ilginiz icin şimdiden tsk ederim

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklar bölümüne başvurabilirsin.