Hocam sağ yumurtaliklarimda şişme ve sertlesme var bastirdigimda cok aciyo nedeni ne olabilir hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik belirtiler veya sizin hissiyatınız ile teşhis edilmez.Hamileliğin tanısı için tüm dünyanın kabul ettiği gebelik testi yöntemleri var.Gereksiz ayrıntılarla kafa yormanıza gerek yok.Hamilelik şüpheniz var ise, adetinizde de gecikme var sa, gebelik testi yaptırın.Bu kadar basit durumunuzun çözümü.

b****** :

Bundan 5 ay önce kiz arkadasim ile bif temasta bulndk önce pen*sime snra kiz arkadaşımın vajinasina dokundum zefk suymn gwldigini söyledi kiz arkadasim kist ultrasyonu çekildi sonuç normal di ve adet görülüyor ama az kiz arkadasim cok tedirgin hamilelik riski var mi ?

Cevap:

Hamilelik riski anlattığınız şekilde yok denebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.