Hocam supeli iliskiden 1.5 yil sonra anti hiv combi testim 0.355 nonreactive

Hocam supeli iliskiden 1.5 yil sonra anti hiv combi testim 0.355 nonreactive hbs Ag 0.452.bir problem varmi?yalniz bu arada suan nisanlimla aktif cinsel hayatimiz var tekrar test yaptirmama gerek varmi evlilik icin test isticekler gonul rahatliyla evleneblrmiym.pozitiflesme soz konusu olurmu teşekkü

Tahlil.com Cevabı : Şu anda durum normal görünüyor..