HSV tahlil sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz? HSV TİP 1 IgG 177,12 HSV TİP 2 IgG < 2,0 ­ HSV TİP 1 IgM 0,10 ?

HSV tahlil sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz? HSV TİP 1 IgG 177,12 HSV TİP 2 IgG < 2,0 ­ HSV TİP 1 IgM 0,10 HSV TİP 2 IgG 0,16

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.