iç çamaşırı vardı zevk suyum onun iç çamaşırına bulaştı

sürtünme yollu ilişkiye girdik ben çıplaktım onda iç çamaşırı vardı zevk suyum onun iç çamaşırına bulaştı 20 gün sonra kasıklarım ağrıyo dedi doktora gitti doktor idrar kesesi iltihabı deöiş hala korkuyoruz gebemi (19 gün sonra test yaptık ve negatifti ustune boşalmada olmadı ) i

Tahlil.com Cevabı : Spermler kıyafetlerden geçemez.

b*************** :

Meraba ben adetimin ikinci gününde iken eşimin organına dokundum ve elime az miktarda zevk suyu bulaştı daha sonra tuvalet ihtiyacımı giderdim elimden peçeteye ordan da organıma zevk suyu gelmiş midir kendimi biraz değişik hissediyorum elimden vajinama bulaşmış olabilir mi hamile miyim

Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.